Joga Nidra & KoncertJoga Nidra (jogiczny sen) to stan pogłębionej relaksacji, w którym ciało jest całkowicie rozluźnione, a umysł pozostaje uważny i świadomy, to moment przejścia od świadomości do snu, kiedy oba umysły, świadomy i podświadomy, są osiągalne.

KONCERT RELAKSACYJNY :

MISY TYBETAŃSKIE I GONGI


Druga cześć spotkania to płynne zanurzenie się w transformujących dźwiękach gongu i mis tybetańskich. Bogata różnorodność tonów tych instrumentów wzajemnie się przenika i dopełnia, wprowadzając uczucie głębokiego spokoju i rozluźnienia. Pełne napięcia ciało, otulone subtelnymi wibracjami, pozbywa się nagromadzonych napięć i uruchamia naturalny proces samoleczenia. Będąc w pogłębionym stanie relaksacji, doświadczamy uspokojenia myśli i emocji, otwierając sobie drzwi do głębszego doświadczenia siebie i swojej mocy.JOGA NIDRA
Zajęcia rozpoczynają się ugruntowaniem, skontaktowaniem ze swoim ciałem w pozycji siedzącej. Kolejno następuje sekwencja ruchu, który otwiera i uwalnia napięcia z ciała, przygotowując do relaksacji. Drugą część zajęć stanowi właściwa praktyka Jogi Nidry w pozycji leżącej, podczas której najpierw przenosisz uważność na oddech, wrażenia w ciele, przesuwasz świadomość przez poszczególne części ciała (rotacja świadomości), a następnie ma miejsce krótka wizualizacja.


JOGA NIDRA & KONCERT MIS TYBETAŃSKICH I GONGÓW

NAJBLIŻSZE SESJE:

OGRÓD HARMONII

ul. Stanisława Przybyszewskiego 13


CENA:  50 zł


GODZINA: 19:00 - 21:00

Zapraszamy na wieczorną praktykę jogi nidry i relaksacyjny koncert mis tybetańskich i gongów.

Forma zajęć:

CZĘŚĆ I - 19:00 - 20:00 - praktyka jogi nidry
CZĘŚĆ II - 20:00 - 21:00- koncert Gongi i Misy Tybetańskie .

07 LISTOPADA 2019

JOGA NIDRA & PODRÓŻ W DŹWIĘKACH

KRAKÓW


Głębokie odprężenie i bezruch na poziomie ciała fizycznego w połączeniu z zachowaniem uważności na poziomie mentalnym pozwala naszej świadomości działać na głębszych poziomach, harmonizuje pracę półkul mózgowych, przez co zwiększa kreatywność i tworzy przestrzeń na wprowadzenie nowych, pozytywnych zmian w życiu.

© Copyright by Katarzyna Kęska 2019. All Rights Reserved.